İmplant Korumalı Restorasyonlar

Her hasta farklıdır ve vakalarına özgü bir diş sorunu vardır. Tam diş rekonstrüksiyonuna ihtiyaç duyduklarında, diş hekimi mümkün olduğunca doğal görünecek özel yapım bir çözüm sunmak zorundadır. Semdent Digital Lab’in implantları her durumda sunulan gereksinimlere uyacak şekilde uyarlanmıştır. Straumann, bir dizi sabit restoratif seçeneğe uygun materyalleri gibi yalnızca sektörün en saygın isimlerinden en iyi malzemeleri kullanıyoruz. İşimizin kalitesinden eminiz ve ömür boyu garanti ile gelen biyouyumlu malzemeler ve titanyum bazlar kullandığımız için yüksek derecede güven sağlayabiliyoruz.

Dental laboratuvarımız en son teknolojiye sahip dental teknolojiyle donatılmıştır, sahip olduğumuz teknolojiyi tam diş rekonstrüksiyonu gerektiren hastalar için en iyi çözümleri sunacak ürünleri yaratmak için kullanıyoruz. Tüm implant vakaları, istenen ortaya çıkışı, doku basıncını ve abutment tasarımını yakalamak için tanısal bir wax-up üretildikten sonra tasarlanır.

Semdent Dijital Laboratuvarı, Türkiye’de satılan implant platformlarının çoğunu hem orijinal hem de orijinal olmayan seçeneklerle desteklemektedir. Eklemede yumuşak dokuyu nasıl yönetmek istediğinize bağlı olarak çeşitli köprü pontik seçenekleri ve doku sıkıştırma seçenekleri sunuyoruz. İleride ihtiyaç duyulacak durumlar için bunları muhafaza edebilmemiz ve bu tercihler için arzu edilen ve güvenilir sonuçlar sağlayabilmemiz için tercihlerinizle ilgili laboratuvar sipariş fişimizi doldurduğunuzdan emin olun.

Vidalı Restorasyonlar

Vidalı restorasyonlar, implant üzerinde veya doğrudan implant üzerinde bulunan vidalı bir dayanağın(abutment) üzerine vidalanır. Tam protez replasmanını sürdürmenin en güvenli ve kolay yollarından biridir. Vidalı tam diş restorasyonları için kullandığımız malzemeler;

  • PFM (titanyum taban)
  • Zirkonyum (titanyum taban)
  • Full metal kuron (titanyum taban)
  • e.max® (titanyum taban)
  • Gold Adapt (abutment üzerine döküm)
  • All on 4
Siman Yapıştırıcılı Restorasyonlar

Siman Yapıştırıcılı restorasyonlar tam diş replasmanında, implanta tutuculu abutmentlara takılan bir taç veya köprü işlemlerine göre daha geleneksel bir yöntemidir. Siman yapıştırıcılı restorasyonları gerçekleştirmek için Semdent Digital Lab,

  • PFM (kişiye özel yapılmış abuntment)
  • Zirkonyum ((kişiye özel yapılmış abuntment)
  • Full Metal kuron (kişiye özel yapılmış abuntment)
  • e.max® (kişiye özel yapılmış abuntment) kullanmaktadır.

Geniş açıklıklı implant köprüleri için, Semdent Dijital Lab implant modelinin doğru olduğundan emin olmak için bir doğrulama klavuzunun yapılmasına ihtiyaç duyar. Bu doğrulama klavuzu, restorasyonun kurulum aşaması için doğru bir ısırık kaydetmek için de kullanılacaktır. Son restorasyon üretilmeden önce doğru estetik gereksinimlerin sağlanabilmesi için bir kurulum önerilir.

İmplant Muhafazalı Restorasyon seçenekleri hakkında görüşmek için bizimle iletişime geçmekte çekinmeyin. İletişim becerilerimiz takdir görmektedir. Diş teknisyenlerimiz, hastalarınızın ihtiyaçlarını karşılayacak yeterli bir tam diş restorasyon ürünü oluşturmak için sizden gerekli tüm bilgileri almanızı sağlayacaktır. Semdent Dijital Lab geri dönüş saatlerinden dolayı grurur duymaktadır, bu yüzden bizlerle iletişime geçmekten çekinmeyin. Kaliteli dental çözümler sunmak için gerekli ekipman ve becerilere sahibiz.