2D ve 3D Gülüş Tasarımı

Gülüş Tasarımı, dijital teknolojiyi kullanarak kozmetik açıdan daha hoş bir gülümseme yaratarak hastaların dişlerinin görünümünü tedavi sürecinin sonunda tamamen restore ettiğimiz pratik ve etkili bir diş laboratuvarı sürecidir. Semdent Dijital Laboratuarında, hastalarınıza tedavilerinin sonunda gülüşlerinin nasıl olacağını gösteren bir model ve deneme kılavuzu üretebiliriz. Gülüş tasarım diş hekimliğiyle, tedavinin başından itibaren büyük bir diş restoratif sürecine hasta için öngörülebilirlik sunabilirsiniz.

Nasıl Çalışır

2D veya 3D gülüş tasarımı yapılmadan önce hastanın ayrıntılı bir tedavi planının mevcut olması gerekir. Gülüş tasarımları hastaların ihtiyaçlarına, dişlerine ve elde etmek istedikleri nihai sonuca göre düzenlenir. Çoğu durumda gülüş tasarımları kaplama, kuron ve köprü veya implantlı All on X restorasyonlarını içerir.

Gülüş tasarımının tamamlanması yaklaşık üç gün sürer.

İşleme başlamak için gerekli olanlar;
  • Üst ve alt tasarım/.stl tarama/izlenimler ve ısırık kaydı.(Sadece 3D dizayn)
  • Hastanın alttaki görüntüleri

İşleme başlandıktan sonra, Semdent Dijital Laboratuvarı spesifikasyonlarınıza göre hasta için yeni bir gülüş tasarımına başlamaktadır. Gülüş tasarımına başlamadan önce mockup şeklinde gönderebiliriz, böylece herhangi bir hazırlığa başlamadan önce hastaya yeni gülüşünü gösterebilirsiniz.

Semdent Dijital Laboratuvarı olarak, benzersiz ve uygun fiyatlı hizmet sunmayı taahhüt ederiz ve özellikle diş partnerlerimizle kurduğumuz kesintisiz iletişim, övgüyle söz edilir.

Başarının ayrıntılara bağlı olduğuna inanıyoruz, bu yüzden dişhekimlerinin belirli bir vakada en iyi sonucu yaratabilmemiz için mümkün olduğunca fazla bilgi verdiklerini her zaman vurgulamaktayız. Uzun vadeli çözümler ve estetik açıdan hoş sonuçlar elde etmek için piyasadaki en iyi malzemeleri kullanıyoruz.

3D Gülüş Tasarımı
2D Gülüş Tasarımı
Gülüş Tasarımı Avantajları

Gülüş tasarımları kendini gösterdiği için hızla popülerlik kazandı

  • Dişlerin estetik görünümünü iyileştirir.
  • Genel diş sağlığına fayda sağlar.
  • Bireyin güvenini artırır.
Gülüş Tasarımı İçin İdeal Adaylar

2D ve 3D Gülüş tasarımının uygun olduğu durumlar;

  • Görünümlerini gülüşleriyle gençleştirmek ve hasarlı dişlerini restore etmek isteyen hastalar.
  • Dişlerinin estetik görünümünü iyileştirmek isteyen hastalar
  • Dişleri için uygun bakımı yapan ve diş sağlığına yatırım yapmak isteyen hastalar.