Implant Ürünleri

Dental implantlar, bir kemik yapısına benzeyen metalik (titanyum) ve seramikten yapılmış bir dişin yapay bir kökünü oluşturmak için kullanılır. Bu nedenle, kullanılan malzeme diş köprüsü, kuron veya tam bir takma diş için yeterli destek sağlamak için çene ile son derece uyumludur ve kemiğe kaynaşır. Bir silindire veya vidaya benzerler ve aday uygun kemik yapısı desteğine sahipse çeneye kolayca yerleştirilebilirler.

Dental implantlar, küresel popülaritesinin arkasındaki ana nedenlerden biri olan, doğal görünümlü diş restorasyon seçeneği olarak kabul edilir. Takma dişler / çıkarılabilir protezlerle karşılaştırıldığında, daha doğal göründükleri için implant ürünleri zirveye çıkar, bakımı daha kolaydır ve konuşmayı ve yemeyi kolaylaştırır.

Implantın uygun olup olmadığını karar vermek için diş hekimi hastanın dişini taraması gerekir. Hastanın ağzı dikkatle incelenmeli ve sağlık öyküsü de dikkate alınmalıdır. Diş hekimi gerekli tüm bilgileri topladıktan sonra, bize tüm belgeleri göndermeleri için onları teşvik ediyoruz. Semdent Dijital Laboratuvarı tüm detayları bilmeyi tercih ediyor, çünkü bu şekilde belirli bir vaka için en uygun çözümü yaratma şansımızı artırıyoruz.

Her vaka kendine özgüdür, bu nedenle hastanın ihtiyaçlarına uygun özel implant ürünleri oluşturduğumuzdan emin oluruz. Nihai hedefimiz kaliteli implant ürünlerini uygun fiyatlarla sunmaktır.

Semdent Dijital Lab. İmplant Sistemleri

En güvenilir ve ünlü implant üreticileri ile işbirliği yaptığımız için piyasadaki herhangi bir sistemi geri yükleyebiliriz. Tüm restorasyonlar için sadece en yüksek kalitede ve biyouyumlu malzemelerin kullanılmasını garanti ediyoruz. Dahası, Semdent Dijital Laboratuarı tarafından sağlanan tüm titanyum bazlar ömür boyu garantilidir.

Semdent Digital Lab uygun fiyatlı dental implant ürünleri sunmayı amaçlamaktadır, bu nedenle tüm nakliye masraflarını karşılarız. Daha da önemlisi, en kısa sürede son derece hassas çözümler sunabilen deneyimli ve bilgili bir laboratuvar teknisyeni ekibi çalıştırıyoruz. İmplantın tek seferde doğru şekilde tasarlanmasını sağlayarak koltuk süresini en aza indirmek istiyoruz.

Dental İmplant Ürünlerinin Faydaları

Diş implantları yıllardır en popüler diş restorasyon tekniklerinden biri olmuştur. Şaşırtıcı faydaları nedeniyle, yıl boyunca milyonlarca implant prosedürü gerçekleştirilir:

  • Doğal diş değiştirme seçeneği.
  • İmplantlar kaymadıkları veya yer değiştirmedikleri için dişler için stabilite ve güvenlik sağlarlar.
  • Bakım kolaylığı, çünkü implantlar doğal dişler gibi temizlenebilir ve çıkarılması gerekmez.
  • İmplantların çevredeki dişlere dayanması gerekmediğinden korunmuş diş yapısı mevcuttur.
  • Yakındaki dişlerin kaymasının önlenmesi.