IPS e.max® kuronlar, Köprüler ve Dolgular

Diş hekimlerinin tercih ettiği kuronlar söz konusu olduğunda, E.max® kuronları son derece popüler bir seçimdir. E.max® taçları sadece dayanıklı ve uzun ömürlü olmakla kalmaz, aynı zamanda diş benzeri görünümlerinde de estetik nitelikler sergiler.

E.max® kuronlarımız sağlam ve uzun ömürlü bir malzeme olan lityum disilikat seramikten üretilmiştir. E.max® dental kuronların neredeyse yok edilemez olduğunu vurgulamak önemlidir ve gerçek bir dişin görünümünü ve hissini etkili bir şekilde üretirler, diş hekimleri ve klinisyenler tarafından sıklıkla tercih edilir.

E.max® kuronlarının en büyük faydası, bir kuron için kullanılacak en yaşam verici malzemelerden biri olarak kabul edilmeleridir, doğal bir dişe çarpıcı bir benzerlik taşımaktadır. Bunun en belirgin nedeni saydamlığı ve renklendirme yeteneğinin dişlerin tüm tonlarıyla eşleşmesidir.

E.max® kuronları ve diğer e.max® ürünleri muhtemelen talaşlara dayanma kabiliyetleri ile ünlüdür. Porselen ve hatta zirkonyadan farklı olarak, zaman zaman kırıldığı veya çatladığı bilinmektedir.

E.max® kuronların bir diğer pozitif yönü, dişetlerinize dişeti çizgisinin etrafında gri bir çizgiye neden olabilecek, göze hoş görünmeyen metal bir tabanın olmamasıdır. Bu, gülümsemelerinin önüne yerleştirilmiş bir kurona ihtiyaç duyan hastalar için her zaman bir avantajdır.

Zirkonyum kuronlarına benzer olarak, e.max® kuronları geleneksel kuronlardan daha az hazırlık süresi alır, ve genel olarak daha yüksek bir maliyet oluşabilir.

E.max ürün yelpazemiz hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz lütfen bizi arayın. Bizler en gelişmiş dijital diş hekimliği ekipmanlarına yatırım yapıyor ve yüksek kaliteli sonuçlar vaat ediyoruz. Semdent Dijital Laboratuvarı ile birlikte çalışarak, hastalarınıza ihtiyaç duydukları çözümleri sunarken kullanacağınız birinci sınıf kozmetik e.max® kuronları ve diğer e.max® ürünlerini rahatça tedarik edebileceksiniz.

IPS e.max® Lityum Disilikat Tam Kontur

Yüksek kalite mukavemet ve estetiği kullanım kolaylığıyla birleştiren e.max®, üstün dayanıklılık (360-400 MPa) ve optimize edilmiş yarı saydamlığa sahip son teknoloji monolitik yapıdır.

Diş hekimlerinin e.max® tercih etme sebepleri;

 • Yarı saydamlık, güç ve dayanıklılık arasında mükemmel denge
 • Mükemmel yapışma mukavemeti
 • Doğal dişlere benzer eğilme mukavemeti
 • Güvenilir gölge sonuçları
 • Altta yatan diş rengini engellemez
 • Küçük açıklıklı köprüler ve implant restorasyonları için de uygundur
IPS Seramik Kaplamalı IPS e.max® Lityum Disilikat

IPS e.max®, diş endüstrisinde estetik bir kriter olarak kabul edilir. İlk lansmanından bu yana, IPS e.max®, lityum disilikat ve fluorapatit cam-seramik kombinasyonu nedeniyle takdir gördü. Bir dizi endikasyonu kapsar ve çeşitli uygulamalar için kullanılabilir. IPS e.max® CAD / CAM kullanımı ve pres tekniği için uygundur. Semdent Dijital Laboratuvarı olarak aşağıdaki faydaları vurgulamaktayız.

 • Son derece estetik ve gerçeğe yakın.
 • Mükemmel yapışma mukavemeti.
 • Kök gölgesi sağlandığında hayli güvenilir gölge sonuçları.
 • Küçük açıklıklı köprüler ve implant restorasyonları için de uygundur.
 • Son derece güvenilir ve saygın bir restorasyon.
 • Altta yatan diş rengini engellemez.