Hibrit Protezler

Hibrit protez, normal protez ile sabit köprü arasında bir geçiş olan “hibrit” bir dental çözümü temsil eder. Tüm diş sırasını değiştirmek isteyen hastalar için mükemmel bir çözümdür ve ayrıca eksik diş eti dokusunun yerini alabilir. Hibrid protezler implant yerleştirme yoluyla çeneye kaynaştıklarından son derece stabildir. Ürettiğimiz All on X hibrid protez, PEEK veya titanyum çerçeveler, emax veya zirkonya kuronları ve akrilikten farklı özelliklerle özelleştirilebilir. Bu seçenekler, farklı güç gereksinimlerinin yanı sıra ağırlık ve onarılabilirlik sağlar.

Hibrid protezleri normal protezlerden ayıran şey, ikinci çözeltinin implant içermemesi gerçeğidir. Hibrid protezler güvenlidir ve konuşurken veya yerken yerinde kalacaktır. Hibrid implant protezimiz kolay temizlik için tasarlanmıştır.

Semdent Dijital Laboratuvarında, hibrid implant protezimizi birinci sınıf malzemelerden üretiyoruz. Malzeme ortaklarımız, malzemelerinin kalitesi ile dünya çapında tanınmaktadır. Etkili ve uzun vadeli sonuçları garanti ediyoruz.

Uygun fiyatlı çözümler sunmayı taahhüt ediyoruz ve zirkonya hibrid implant protezlerimiz ile ortaklarımız da hastalarına uygun maliyetli bir çözüm sunabilecek. Hibrid protezler için 4 veya daha fazla implant kullanıldığından, bir diş hekimi ameliyatı birçok bireysel diş implantından daha az ücret harcanarak yapılabilmektedir. Ayrıca, hibrid protezlerin özel olarak temizlenmesi için gece çıkarılması gerekmediğinden, hastaya uzun vadede fazla para harcamayacak, protez temizleyici, macun ve yapıştırıcı maliyetleri düşürülmüş olacaktır.

All on X Hybrid İmplant Protezin Avantajları

Hibrit protezlerin popülaritesi artmaktadır ve en önemli faydalarından bazıları şunlardır:

  • Çenede büyük bir kemik kaybının olduğu durumlarda yeterlidir.
  • Sağlam, güvenli ve konforlu dental çözüm.
  • Hibrit protezlerin çıkarılması gerekmediğinden bakımı kolaydır.
  • Tamamen doğal his ve görünüm, kalan dişlerle mükemmel uyum.
Semdent Digital LAB’daki All on X Protezlerde

Semdent Dijital Laboratuvarı, yüksek Avrupa standartlarını karşılayan tüm imalat malzemeleri ve üretim süreçleri ile akredite edilmiştir. Kaliteyi garanti edebilmemiz için en son teknolojiye sahip ekipmanları ve tanınmış endüstri liderlerinin en iyi dental malzemelerini kullanıyoruz.

Tüm diş partnerlerimizle kurduğumuz kesintisiz iletişim için büyük övgü alıyoruz. Özellikle zirkonyum hibrit protezlerin yaratılması söz konusu olduğunda, slipi hasta ve hastanın ağız sağlığı hakkında gerekli tüm bilgilerle doldurmanın ne kadar önemli olduğunu vurgularız. Bu verileri, hastanın çenesine mükemmel şekilde uyacak yeterli hibrid implant protezleri üretmek için kullanıyoruz. Amacımız, sandalye süresini en aza indirmenize ve hasta için maksimum konfor ve işlevsellik sağlamanıza yardımcı olmaktır.

Zirkonyum hibrid implant protezlerimiz ve yararları hakkında daha fazla bilgi için Semdent Dijital Laboratuvarı ile iletişime geçin. Özel isteğinizi tartışmaktan ve hastanızın ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan hibrit protezler oluşturmaktan mutluluk duyuyoruz.